Detaylı bilgi almak için Formu Doldurun

PARSİYEL TAŞIMACILIĞI

TRANS33 Nakliyat İnş. Oto. Pet. San. ve Tic. Ltd. Şti.

olarak, müşterilerimizin farklı transfer ihtiyaçlarına yanıt vermek konusunda alternatif yöntemler ve operasyon yönetimleri sunmayı hedefliyoruz. Bu alanda sağladığımız hizmetlerden bir tanesi de parsiyel taşımacılıktır.

Karayolu parsiyel taşımacılık servisinde, karayolu araçları ile gerçekleştirilen transferlerde, transfer aracının konteynerinde birden fazla yük sahibine ait yükün bulunması anlamına gelir.

Çeşitli nedenlerle transfer aracı olarak karayolu yöntemini tercih ettiğinizde maliyet avantajı elde edebiliyorsunuz. Karayolu parsiyel taşımacılık hizmetini dilerseniz farklı bir taşıma yöntemiyle birleştirerek, hızlı servis hizmeti de elde edebilirsiniz. Bir limana veya havaalanına transfer edilmiş olan ürünlerinizi dilerseniz karayolu parsiyel taşımacılıkla şehir içindeki bir lokasyona ulaştırabilir veya tersi rotayı kullanarak karayolu transferiyle ürünleri limana ya da havaalanına ulaştırabilirsiniz.


Lojistik sektöründe özellikle geniş bir dağıtım ağı söz konusu olduğunda, operasyonel çözümler oldukça önemlidir.


Büyük yüklerin ve geniş kütleler halindeki ürünlerin ithalatında ve ihracatında, yük sahiplerinin maliyet avantajına sahip olabilmeleri, ihtiyaçları olan dağıtımın isabetli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için operasyonel çözümler günden güne gelişmeye devam etmektedir.

Sürekli yenileniyoruz

Modern dönemde gelişmeye adım adım devam eden teknolojik olanakları kullanarak, transfer şebekesi oluştururken zaman ve maliyet avantajını göz önünde bulundurmaya odaklanan uluslararası parsiyel lojistik firmaları arasında  yer almaktayız.

Uluslararası parsiyel taşımacılık 

Parsiyel eşya taşımacılığı sistemimizde, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına hıza ve maliyet avantajına önem veriyoruz.  Uluslararası parsiyel taşımacılık ve şehirlerarası parsiyel taşımacılık operasyonlarında, müşterilerimize talepleri doğrultusunda anlık olarak raporlama yapıyor; transfer ve teslimat süreciyle ilgili olarak detaylı bilgilendirme sağlıyoruz. Bu anlamda müşterilerimiz de ihracat ve ithalata konu olan yüklerinin emniyetinden arzu ettikleri anda haberdar olabiliyor; zamanlamalarını ve planlarını elde ettikleri veriler ışığında sürdürebiliyorlar.

Trans 33, Türkiye – Avrupa hattında yeni nesil 100 adet tenteli ve frigorifik tır aracı ile karayolu taşımacılığı yapmaktadır.

İLETİŞİM

Güvenevler Mh. Okan Merzeci Bul. 1947 Sk. Optima İş Merkezi No:25 Kat:9/19 33140 Yenişehir / Mersin Türkiye

+90 324 327 44 33

+90 324 327 06 67

Operasyon: +90 552 955 33 33
Muhasebe/Finans: +90 552 922 33 33

info@trans33.com© Copyright 2023 Trans33 Uluslararası Taşımacılık - All Rights Reserved


Design by Kirpi