Detaylı bilgi almak için Formu Doldurun

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

TRANS33 Nakliyat İnş. Oto. Pet. San. ve Tic. Ltd. Şti.;Teknolojinin gelişmesi ile birlikte taşımacılıkta birçok yenilik ortaya çıkmıştır. Karayolu taşımacılığı, yüklerin bir noktadan diğer noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde hareketine olanak sağlayan ulaşım sistemi olarak nitelendirebiliriz. Taşımacılık çeşitleri arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biri de karayolu taşımacılığı olmuştur.

Karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak isteyenler için, taşınacak yüklerin bir noktadan diğer noktaya karayolları üzerinden taşınması şeklinde özetlenebilir. Kısa mesafeler arasında hızlı ulaşım imkanı ve fiyat politikası sayesinde ülkemizde sıkça tercih edilir. TRANS 33 NAKLİYAT olarak kalite standartlarına uygunluğu ile oldukça tercih edilen karayolu taşımacılığı avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Kapıya teslim ile esneklik ve hızlılık ayrıcalığı


Müşteri nerede olursa olsun, karayolunun mevcut olduğu her bölgeye taşıma imkanı sağlamaktayız. Kapıya teslim ile esneklik ve hızlılık ayrıcalığı sunmaktayız.

Güvenli taşıma ilkesi


Taşınan malın kaybolma ihtimalinin az olması sebebiyle güvenli bir taşıma seçeneğidir.Hızlı servisler


Mal yüklemesi ve boşaltılması zahmetli bir iş değildir. Malın boyutu ve miktarına göre kısa bir süre içerisinde yüklenebilir/boşaltılabilir.

Yükünüz hep güvende


Taşınan mallara yapılan sigorta sayesinde malın başına gelebilecek deforme, kaybolma kırılma gibi durumlardan etkilenmez. Böylece müşteri ile aramızda güven bağı oluşturuyoruz.

Esnek ağırlık seçenekleri

Ağır yüklerin taşınabilmesi ile oldukça esnek bir ürün yelpazesine sahiptir. Kg bazında ürünler taşınabildiği gibi tonlarca ürün de kolayca taşınabilir.

Esnek rota seçenekleri

Taşınan malın kaybolma ihtimalinin az olması sebebiyle güvenli bir taşıma seçeneğidir.

Trans 33, Türkiye – Avrupa hattında yeni nesil 100 adet tenteli ve frigorifik tır aracı ile karayolu taşımacılığı yapmaktadır.

İLETİŞİM

Güvenevler Mh. Okan Merzeci Bul. 1947 Sk. Optima İş Merkezi No:25 Kat:9/19 33140 Yenişehir / Mersin Türkiye

+90 324 327 44 33

+90 324 327 06 67

Operasyon: +90 552 955 33 33
Muhasebe/Finans: +90 552 922 33 33

info@trans33.com© Copyright 2023 Trans33 Uluslararası Taşımacılık - All Rights Reserved


Design by Kirpi