HAKKIMIZDA

KURUMSAL

Trans 33, uluslararası ve dahili nakliye için eksiksiz çözümler sunar. Komple, kısmi ve grupaj tır yüklerinin kapıdan kapıya güvenli, zamanında ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlamak için geniş bir araç filosu ile faaliyet gösteriyoruz. Şirketimiz, Türkiye’den Hollanda, Belçika, Almanya, Çekya ve Avrupa'nın geri kalan destinasyonlarına ve bu destinasyonlardan Türkiye, Gürcistan, Azerbaycan, Irak, Ermenistan ve diğer CIS ülkelerine karayolu ile taşımacılık hizmeti verir ve konusunda engin deneyime ve bilgi birikimine sahiptir.

Amacımız, her müşterimizle sağlam ve uzun vadeli bir ilişki kurmaktır. Şimdiye kadar sunduğumuz hizmet ile ve lojistik alanında yaratıcı çözümler sunarak bunu başardık. ISO 9001:2015 sertifikalı bir şirket olduğumuz için işimizin kalitesini garanti ediyoruz. Başarının anahtarının sıkı bir nakliye yönetimi, etkin iletişim ve bilgi akışı, lider BT çözümleri ve en önemlisi deneyimli ve özverili bir ekip kombinasyonunda olduğunu biliyoruz.

Trans 33 kara nakliyesi, dağıtım ve depolama alanlarında mükemmellik sağlayan kardeş şirketlerden oluşan büyük bir grubun parçasıdır.

Hizmetlerimiz

• Taşımanın tam kapsamlı planlanması ve organizasyonu
• Komple ve parsiyel yüklerin, tehlikeli (ADR) yüklerin ve ısı kontrollü malların karayolu ile taşınması
• Kapıdan kapıya teslimat
• Grupaj ve komple yüklerin kendi depolarımızda depolanması

- Trans 33 Türkiye Uluslararası Nakliyeciler Derneğinin (UND) bir üyesidir.
- Faaliyetini T.C. Ulaştırma Bakanlığının verdiği C2 ve TIO belgeleri ile yürütmektedir. 

-Vizyonumuz-

Vizyonumuz, tedarik zinciri süreçlerinde dünya çapında en çok tercih edilen marka olmak.Trans 33 ,firmamızın değerini her geçen gün güçlendirerek zirvedeki yerini korumak.

-Misyonumuz-

Güveni esas alarak doğru iş ortağı ile çalışmanın her işi kolaylaştırdığına inanıyoruz. Bu nedenle özverili, yasalara uyumlu ve yenilikçi bir yaklaşımla hizmet sunuyoruz.

Trans 33, Türkiye – Avrupa hattında yeni nesil 100 adet tenteli ve frigorifik tır aracı ile karayolu taşımacılığı yapmaktadır.

İLETİŞİM

Güvenevler Mh. Okan Merzeci Bul. 1947 Sk. Optima İş Merkezi No:25 Kat:9/19 33140 Yenişehir / Mersin Türkiye

+90 324 327 44 33

+90 324 327 06 67

Operasyon: +90 552 955 33 33
Muhasebe/Finans: +90 552 922 33 33

info@trans33.com© Copyright 2023 Trans33 Uluslararası Taşımacılık - All Rights Reserved


Design by Kirpi